Magazine

צב”ד לתחום ה- AUTOMOTIVE

צב”ד לתחום ה-AUTOMOTIVE

תעשיית הרכב בעולם עוברת שינויים דרמטיים המבשרים על מהפכה של ממש בדרך אל הרכב האוטונומי. כבר השנה נמכרו בעולם למעלה מ 11 מיליון רכבים אוטונומיים בדרגות שונות כאשר הצפי של המומחים הוא כי ב-2020 ימכרו מעל 85 מיליון רכבים אוטונומיים.

מדובר על לא פחות ממהפכה תעשייתית בתחום הרכב. התקדמות הטכנולוגיה בעשרים השנים האחרונות היא אסטרונומית על פי כל קנה מידה כאשר יש לה השלכות בכל תחומי התעשייה. כשמדובר על צב”ד לתחום ה AUTOMOTIVE יש לקחת בחשבון את הדרישה להתקדמות מתמדת ועמידה במרוץ ההתפתחות הבלתי נתפס של השנים האחרונות.

להקפיד לבחור בחברה מקצועית ומהימנה

חברות המחזיקות ציוד בדיקה מתקדם העומד בסטנדרטים גבוהים של שוק טכנולוגי מתפתח, הן חברות מקצועיות ובעלות מוניטין רב. ציוד בדיקה אלקטרוני, מחוללי אותות, ספקי כוח, ציוד בדיקה לחברות הייטק ועוד, הם מסממני המקצועיות של חברת ציוד בדיקה. רק חברה המחזיקה ציוד כל כך מתקדם, היא חברה מספיק מהימנה עבור הצרכים המיוחדים של העסק או החברה שלך.

להקפיד גם על ציוד מתוחזק כראוי

ציוד בדיקה רגיל למעשה מתאים גם לתחום האווטומוטיב אך עליו להיות מתוחזק נכון, ומטופל בין השאר על ידי שגרת כיול קבועה ובתדירות הנכונה. בכל תחומי התעשייה נדרשת רמה מקצועית נאותה ובמיוחד בתחומים הקשורים לבטיחות. אם למשל בתחום הנדסת הבניין ציוד הבדיקה לא יתפקד כראוי ותוצאותיו לא תהיינה מדויקות, כי אז מדובר בסכנת חיים וכבר נרשמו לא מעט אסונות בנייה כתוצאה מרשלנות מקצועית.

דיוק משמעו בטיחות

קל וחומר כי בתחום האווטומוטיב מכשירי הבדיקה חייבים לספק תוצאות מדוייקות ללא פשרות ולתת מדדים מהימנים לגבי מצב המנוע, הבלמים, מערכות החשמל ועוד. כשמדובר ברכבים אוטונומיים כי אז הבדיקה מורכבת הרבה יותר. חברות סטארט אפ רבות מפתחות את הבשורות הבאות בתחום הרכב וכמות החידושים הטכנולוגיים וההפתעות אשר חברות אלה מפתחות הן רבות מלהאמין.

ביקור קצר בחלל

מומחים טוענים כי המעבר לרכב אוטונומי באופן גורף, יקרה מהר הרבה יותר מכפי אשר נדמה לנו. האם הגענו לקץ תאונות הדרכים? קשה לדעת, אבל אין ספק כי עולם הרכב עובר מהפכה. לא רק במכוניות אלא בכל סוגי הרכב, מטוסים, אוניות, צוללות, אופנועים ועוד. גם חלליות משתנות ומתפתחות ונסיעת תיירים לחלל ממש מעבר לפינה.

מוניטין של חברה

ציוד בדיקה ומדידה יעודו בניתוח של מערכות מורכבות והסקת מסקנות לגביהן. מדובר בציוד משוכלל ועדין במורכבותו ולכן נדרשת מומחיות רבה ומקצועיות בתחזוקה של מכשירים אלה. לא כל מי שמוכר ציוד בדיקה מבין את גודל המורכבות של המוצר אותו הוא מוכר. בבואך לקנות או לשכור צב”ד לתחום ה-AUTOMOTIVE חשוב לבדוק את טיב החברה, מקצועיותה והמוניטין שלה.

לקנות, לשכור או לבצע טרייד אין

כאשר חברה מחזיקה ציוד בדיקה אלקטרוני להיי טק, ישנו סיכוי גדול מאוד כי מדובר בחברה מאוד מקצועית. מדובר על ציוד מתקדם מאוד ורק מביני דבר יכולים להרשות לעצמם למכור או להשכיר ציוד מסוג זה. בדיקות חומרה, קיסייט, ספקטרום אנאלייזר, אולטסט, מחוללי אותות ועוד, הם רק חלק מרשימה של ציוד מתוחכם המעיד על טיב החברה המחזיקה בו.

האפשרות לקנות, למכור או לבצע טרייד אין, היא עוד סימן למהימנות של חברה ולמקצועיות שלה. אנשי מקצוע פחות מנוסים מעדיפים שלא להתעסק עם ציוד משומש, הטיפול בציוד ישן דורש הרבה מאוד ידע אשר לא לכל העוסקים בתחום יש אותו. חברות רציניות מטפלות בציוד ומתחזקות אותו באופן כזה אשר שומר על מהימנותו, על רמת הדיוק שלו ותקינותו הכללית.

צב”ד לתחום ה AUTOMOTIVE באיכות בלתי מתצפשרת

צב”ד לתחום ה-AUTOMOTIVE חייב לתת תוצאות מדויקות ובאיכות בלתי מתפשרת. כשמדובר בבטיחות ובהגנה על חיי אדם אין מקום לפשרות או עיגולי פינות. כל מערכות הרכב ובכלל זה מערכות של רכבים משוכללים ומתקדמים ביותר, חייבות לעבוד באופן תקין ומדויק. לכן ציוד הבדיקה הבודק את מערכות הרכב מוכרח להיות לא רק תקין אלא איכותי מספיק בשביל לתת תוצאות מדויקות.

צב”ד לתחום ה-AUTOMOTIVE מומלץ לקנות או להשכיר רק מחברה רצינית ובעלת מוניטין. אפשר לשכור, לקנות או לבצע טרייד אין בביטחון מלא כי המוצר ישרת אותך במהימנות וברמת דיוק אופטימלית. כשיש מבחר גדול של ציוד בדיקה מתקדם, כשהמוניטין מדבר בעד עצמו והשירות אדיב ומקצועי, זה הסימן עבורך כי הגעת לכתובת הנכונה.